חזון ועד שערי תקווה

תושבים יקרים,

בישוב שערי תקווה מתגורר פסיפס של אנשים המשתייכים לקהילה סולידרית וערכית השוכנת בנוסף פיזי ירוק וכפרי, אנו בשערי תקווה שמים דגש על החינוך לערכים ולמצויינות בכדי שילדינו יהיו בוגרים מצטיינים בעיסוקם באהבת הארץ והאדם ובתרומתם לשיפור פניה של החברה הישראלית.

אנו חברי הוועד, מנהליו ועובדיו עובדים קשה, ביושר ובצניעות עבור כלל התושבים ואנו משתדלים להיות לכם לאוזן קשבת ולפעול בכל עת למענכם ולמען שידרוג איכות החיים בישוב שערי תקווה.

אנו שואפים להמשיך ולהתקדם לשמש דוגמא ומופת בכל תחומי החיים להצטיין ולגדל כאן, דור חדש ואיכותי של צעירים ערכיים, אזרחיים איכפתיים וטובים למדינה, ותושבים מעורבים ותורמים לקהילה המקומית ולחברה הישראלית.
היעדים המרכזיים שלנו לשנים הקרובות הם יצירת אפשרות לאוכלוסיית הישוב צעירים, בוגרים ומזדקנים להמשיך להתגורר בישוב ולתת מענה הולם של מגורים כל אחד בהתאם לצרכיו.

אנו סיימנו לגבש יחד עם הישובים האחרים, אלקנה, אורנית, עץ אפריים ומועצה אזורית שומרון תכנית אב אשר תתווה את גבולות הפיתוח של הישוב וצרכיו ותתן מענה לפרוגרמה של המבנים והשירותים שיעמדו לרשות תושבי הישוב ותושבי האזור בשנים הבאות.

מערכת החינוך הישובית תמשיך לעמוד בראש סולם העדיפויות ובמסגרת זו נמשיך לקדם את בניית בית ספר קבע לממ"ד,
הקמת גנים חדשים, מעון וכן בית ספר תיכון איזורי ועוד.

בתחום הסביבתי נמשיך לשמור על ערכי סביבה, מיחזור התייעלות אנרגטית וחיסכון במים.

נושאי פנאי ספורט, נוער ותרבות, ימשיכו אף הם להיות ציר מרכזי בכל הקשור לשביעות רצון התושבים ואף הם ימשיכו
להתפתח,  אולם הספורט והתרבות יפתח שעריו בחודש יוני 2014, בכוונתנו לשדרג את מגרש הכדורגל למרבדי דשא סינטטי ושידרוג כלל מתקניו וכן שידרוג הספרייה, המשחקייה ושאר המתקנים האחרים.

תחום הביטחון והבטיחות ודרכי הגישה בישוב ולישוב גם הם מהווים  נושא מרכזי בעבודה למול הגורמים השונים.

בנושאי דת ומסורת ישראל, בכוונתנו להקים מקווה חדש לנשים במקום וברמה גבוהה מהקיים היום וכן להמשיך ולקדם את תחום התרבות התורנית.

שערי תקווה ניצבת היום בפתחה של תקופה חדשה, תקופה של המשך פריחה, צמיחה ושגשוג שמקורה בעבודה קשה, מקצועיות חסרת פשרות, בהקשבה, שיתוף ופתיחות של הוועד, מנהליו ועובדיו כלפיכם התושבים.
אנו מאמינים שתפקידם של נבחרי ציבור ועובדי ציבור הוא לשרת את הציבור בשקיפות, נאמנות תוך הפגנת מקצועיות ובתחושת שליחות כנה ואמיתית.

אנו נהיה כאן על מנת לשפר את איכות החיים ולהעניק לכם את מכלול השירותים המקצועי, האיכותי והיעיל ביותר המוכר במדינת ישראל.

אנו מזמינים אתכם התושבים לגלות מעורבות בנושאים השונים ולקחת חלק בהווי חיי הקהילה בישוב, לתרום מיכולתכם
וניסיונכם לקידום ענייני הישוב, בנושאים השונים.
 
בברכה,
 
       וועד מקומי שערי תקווה

​​​​​